Положення про преміювання працівників Національної школи суддів України

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом ректора Національної

школи суддів України

20.01.2012р. № 4

 

 

 


Положення

про преміювання працівників

Національної школи суддів України

(нова редакція)

 1.     Загальні положення

 

1.1.    Положення про преміювання працівників Національної школи суддів України (далі – Положення) розроблено відповідно до Конституції України, Кодексу законів про працю України, Закону України "Про оплату праці", Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 року   № 329 "Деякі питання матеріального забезпечення працівників Національної школи суддів України", інших нормативних актів з питань оплати праці. 

1.2.           Дане Положення визначає порядок, умови та розміри преміювання працівників Національної школи суддів України (далі –НШСУ).

1.3.           Преміювання працівників НШСУ здійснюється у відповідності з їх внеском в загальні результати роботи НШСУ в межах фонду преміювання, що є складовою фонду оплати праці.

1.4.    Норми цього Положення поширюються на всіх штатних працівників НШСУ.

 2.          Порядок, умови та розміри преміювання

 

2.1. Фонд преміювання утворюється в розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці, затвердженого у кошторисі НШСУ на відповідний рік.

2.2.  Фонд преміювання Національної школи суддів України може бути використаний:

2.2.1.  Для преміювання працівників відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи НШСУ за відповідний період (місяць, квартал, рік).

2.2.2.  Матеріального стимулювання за виконання особливо важливих доручень, за сумлінну, бездоганну працю.

2.2.3.  Одноразових заохочень, передбачених Колективним договором Національної школи суддів України, Положенням про Почесну грамоту Національної школи суддів України та Подяку Національної школи суддів України та чинним законодавством (з нагоди державних і професійних свят, інших святкових днів, ювілейних дат).

Одноразові заохочення працівникам Національної школи суддів України з нагоди державних і професійних свят, інших святкових днів, ювілейних дат, визначаються у розмірі до одного посадового окладу працівника з урахуванням показників, передбачених пунктом 2.3. цього Положення.

2.3. При преміюванні працівників відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи за підсумками місяця (кварталу, року) враховуються такі показники:

2.3.1.     Належне виконання заходів, передбачених планом роботи Національної школи суддів України та планами роботи структурних підрозділів НШСУ.

2.3.2. Якісне та своєчасне виконання посадових обов'язків, завдань і доручень ректора, проректорів та керівників структурного підрозділу.

2.3.3. Дотримання трудової дисципліни.

2.4. Розмір премії кожного працівника НШСУ залежно від займаної посади визначається наступним чином:

2.4.1. Коефіцієнт преміювання за відповідний місяць (квартал, рік) визначається діленням Фонду преміювання за місяць (квартал, рік) на середньомісячну (-квартальну, -річну) суму посадових окладів працівників , визначених за фактично відпрацьований час (у відповідному місяці, кварталі, році).

2.4.2. Розмір премії визначається множенням середньомісячного (-квартального, -річного) посадового окладу відповідного працівника визначеного за фактично відпрацьований час на коефіцієнт преміювання.

2.5.  Рішення про преміювання приймається ректором відповідно до пропозицій щодо преміювання. У разі зміни ректором пропонованого розміру премії працівнику або відмови в її призначенні, відділ по роботі з персоналом повідомляє про це службовою запискою проректора, який подав або погоджував пропозиції щодо преміювання.

2.6.  Пропозиції щодо преміювання та розміру премії за звітний період визначаються за показниками, зазначеними в пункті 2.3. цього Положення в межах наявних коштів на такі цілі для:

2.6.1.  Кожного працівника - керівником структурного підрозділу за погодженням із проректором чи керівником апарату, у сфері повноважень якого знаходиться структурний підрозділ.

2.6.2.  Керівника структурного підрозділу - проректором чи керівником апарату, у сфері повноважень якого знаходиться структурний підрозділ.

2.6.3.  Ректора та проректорів - Вищою кваліфікаційною комісією суддів України за поданням ректора.

2.7. Пропозиції щодо преміювання та розміру премій працівників НШСУ встановленої форми (зразок у додатку) подаються до відділу по роботі з персоналом для внесення на розгляд ректора не пізніше 25 числа кожного місяця.

2.8. Преміювання здійснюється:

2.8.1. Наказом ректора НШСУ щодо працівників на підставі пропозиції керівника структурного підрозділу, погодженої проректором, у сфері повноважень якого знаходиться структурний підрозділ.

2.8.2. Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо ректора та проректорів на підставі подання ректора.

2.9.  Відділ по роботі з персоналом готує проект наказу про преміювання, який погоджується з начальником відділу бухгалтерського обліку та планової діяльності, начальником юридичного відділу та проректором по забезпеченню організаційної діяльності.

2.10.    Премія виплачується на підставі наказу ректора в терміни виплати заробітної плати.

2.11.    Премії не виплачуються:

2.11.1. За час відпусток, тимчасової непрацездатності.

2.11.2. За час навчання та підвищення кваліфікації, у тому числі за кордоном.

2.11.3. В інших випадках, коли згідно з чинним законодавством виплати провадяться виходячи із розміру середньої заробітної плати.

2.11.4. У разі звільнення з роботи та відпрацювання менше половини робочого часу встановленого на відповідний місяць, у місяці, за який провадиться преміювання.

2.11.5. Працівникам, які звільнилися за станом здоров'я, у зв'язку з виходом на пенсію, або згідно з пунктом 1 статті 40 КЗпП України розмір премії визначається за фактично відпрацьований час.

2.12.   Відмова у призначені премії або зменшення її розміру здійснюється за той розрахунковий період, за який було виявлено відсутність або неповне виконання показників, зазначених у пункті 2.3. цього Положення, або мало місце порушення трудової дисципліни тощо.

2.13.  У разі застосування до працівника НШСУ дисциплінарного стягнення преміювання не проводиться за місяць, коли таке стягнення було застосовано.

2.14. У разі відсутності у працівника НШСУ показників преміювання, зазначених у пункті 2.3 цього Положення, працівнику може бути зменшено розмір премії або відмовлено в її призначені.

 3.     Заключні положення

 

3.1.     Зміни та доповнення до цього Положення вносяться наказом ректора НШСУ.

3.2.    Питання, які не врегульовані цим Положенням, регулюються Колективним договором Національної школи суддів України, іншими локальними нормативними документами НШСУ та чинним законодавством України.