Національна школа суддів України

Вдосконалення навичок на основі досвіду

Удосконалення навичок на основі досвіду


Улосконалення навичок на основі досвіду 
16 – 19 червня 2014 року Національна школа суддів України в межах діяльності українсько-канадського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку” проводить методологічні семінари з підвищення кваліфікації суддів-викладачів.
На відкритті першого дводенного семінару  проректор Володимир Мазурок зазначив, що метою цього заходу є надання викладачам додаткових інструментів для розробки та проведення практичних курсів для суддів. Що важливо, курс з розвитку викладацьких навичок пройдуть судді з різних юрисдикцій, інстанцій та регіонів країни, як з багатим досвідом викладання, так і початківці, – підкреслив проректор. Тож подібні тренінги викладачів є запорукою ефективного поширення досвіду та знань.
У ході семінару викладачі будуть мати змогу ознайомитися з різними техніками та методами підвищення професійної кваліфікації, за допомогою яких можна оптимізувати процес підготовки.
Уже традиційно досвідом з українськими колегами поділяться директор з юридичних та освітніх питань групи міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади Дональд Чіассон та  суддя суду провінції Онтаріо Міріам Блуменфельд.
Під їх керівництвом на семінарі буде розглянуто питання ефективного проведення загальних обговорень та обговорень у малих групах. Також викладачам буде продемонстровано багато різних способів, як урізноманітнити навчальні програми та зробити їх більш інтересними. Крім того, програма  методологічного семінару присвячена також темам   техніки для початку занять і заінтересованості слухачів, створенню та ефективному  використанню презентацій PowerPoint, розроблення фабул для використання в процесі підготовки суддів.
За відгуками учасників семінару його проведення у вигляді курсу з розвитку навичок дозволить підготувати матеріали для проведення підготовки суддів, освоїти різні методи проведення такої підготовки та загалом розвинути власні навички застосування викладацької методики, що базується на власному досвіді слухачів.

16 – 19 червня 2015 року Національна школа суддів України в межах діяльності українсько-канадського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку” проводить методологічні семінари з підвищення кваліфікації суддів-викладачів.

На відкритті першого дводенного семінару  проректорВолодимир Мазурок зазначив, що метою цього заходу є надання викладачам додаткових інструментів для розробки та проведення практичних курсів для суддів. Що важливо, курс з розвитку викладацьких навичок пройдуть судді з різних юрисдикцій, інстанцій та регіонів країни, як з багатим досвідом викладання, так і початківці, – підкреслив проректор. Тож подібні тренінги викладачів є запорукою ефективного поширення досвіду та знань.

У ході семінарів викладачі ознайомилися з різними техніками та методами підвищення професійної кваліфікації, за допомогою яких можна оптимізувати процес підготовки. Уже традиційно досвідом з українськими колегами поділились директор з юридичних та освітніх питань групи міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту КанадиДональд Чіассон та  суддя суду провінції Онтаріо Міріам Блуменфельд.

Під їх керівництвом на семінарі  розглянули питання ефективного проведення загальних обговорень та обговорень у малих групах. Також викладачам  продемонстрували багато різних способів, як урізноманітнити навчальні програми та зробити їх більш інтересними. Крім того, програма  методологічного семінару була присвячена також темам   техніки для початку занять і заінтересованості слухачів, створенню та ефективному  використанню презентацій PowerPoint, розроблення фабул для використання в процесі підготовки суддів.
За відгуками учасників семінару його проведення у вигляді курсу з розвитку навичок дозволило підготувати матеріали для проведення підготовки суддів, освоїти різні методи проведення такої підготовки та загалом розвинути власні навички застосування викладацької методики, що базується на власному досвіді слухачів.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Другий дводенний семінар 18-19 червня 2015 року пройшов для іншої групи  суддів-викладачів 

Улосконалення навичок на основі досвіду 16 – 19 червня 2014 року Національна школа суддів України в межах діяльності українсько-канадського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку” проводить методологічні семінари з підвищення кваліфікації суддів-викладачів.На відкритті першого дводенного семінару  проректор Володимир Мазурок зазначив, що метою цього заходу є надання викладачам додаткових інструментів для розробки та проведення практичних курсів для суддів. Що важливо, курс з розвитку викладацьких навичок пройдуть судді з різних юрисдикцій, інстанцій та регіонів країни, як з багатим досвідом викладання, так і початківці, – підкреслив проректор. Тож подібні тренінги викладачів є запорукою ефективного поширення досвіду та знань.У ході семінару викладачі будуть мати змогу ознайомитися з різними техніками та методами підвищення професійної кваліфікації, за допомогою яких можна оптимізувати процес підготовки.Уже традиційно досвідом з українськими колегами поділяться директор з юридичних та освітніх питань групи міжнародного співробітництва Національного суддівського інституту Канади Дональд Чіассон та  суддя суду провінції Онтаріо Міріам Блуменфельд.Під їх керівництвом на семінарі буде розглянуто питання ефективного проведення загальних обговорень та обговорень у малих групах. Також викладачам буде продемонстровано багато різних способів, як урізноманітнити навчальні програми та зробити їх більш інтересними. Крім того, програма  методологічного семінару присвячена також темам   техніки для початку занять і заінтересованості слухачів, створенню та ефективному  використанню презентацій PowerPoint, розроблення фабул для використання в процесі підготовки суддів.За відгуками учасників семінару його проведення у вигляді курсу з розвитку навичок дозволить підготувати матеріали для проведення підготовки суддів, освоїти різні методи проведення такої підготовки та загалом розвинути власні навички застосування викладацької методики, що базується на власному досвіді слухачів.