Актуальність творчої спадщини академіка Бориса Бабія
30 вересня 2014 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук узяв участь в ювілейних загальних зборах секції суспільних і гуманітарних наук Національної академії наук України.
Захід був присвячені 100-річчю від дня народження видатного вченого-правознавця академіка Б.М. Бабія, який упродовж багатьох років був вченим секретарем та директором Інституту держави і права імені В. М. Корецького Національної академії наук. Борис Бабій був організатором юридичної науки, зумів сформувати потужну плеяду науковців, які в свою чергу створили найкращі надбання та традиції вітчизняної юридичної думки. Згадати Бориса Мусійовича, обговорити його актуальну творчу спадщину, сьогодення та виклики юридичної науки, прийшли його вихованці, колеги та послідовники, що нині працюють в науці, сфері державного управління, судоустрою.
Під керівництвом Бориса Бабія розроблялись методологічні проблеми правової науки, проводились дослідження в галузі державно-правового будівництва та широко впроваджувались їх результати в усі сфери організації та діяльності державного апарату.
Напрацювання вітчизняних учених-правознавців значні, проте юридична наука має йти вперед.
Під час ювілейних зборів зазначалось, що завданням юридичної науки сьогодення та на перспективу має стати розв’язання актуальних проблем державотворення та правотворення, розвитку демократії та формування громадянського суспільства в Україні, реалізації прав і свобод громадян, гармонізації національного законодавства з європейським і міжнародним правом.