Бути еталоном поведінки у професійній та позасудовій діяльності
18 жовтня 2017 року в Національній школі суддів України за підтримки Програми USAID реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” відбулось чергове засідання групи розробників та майбутніх викладачів тренінгу для суддів Верховного Суду з питань етики та доброчесності.
Відкриваючи засідання групи, заступник начальника відділу підготовки викладачів (тренерів), директор курсу “Суддівська етика. Доброчесність” Галина Юровська та радник з юридичних питань Програми USAID реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” Ірина Зарецька наголосили на необхідності підготовки таких матеріалів для учасників тренінгу, які б допомогли розвинути усвідомлення у суддів Верховного Суду високого статусу судді, який покладає обов’язок бути еталоном поведінки як у професійній, так і позасудовій діяльності.
Поєднуючи досвід суддів Верховного Суду України у відставці Олександра Терлецького, Олександра Коротких, Лілії Григор’євої, Ольги Шаповалової, суддів Олени Лапчевської, Василя Андрійцьо та сучасні погляди молодих суддів районних судів Валерії Бабко, Ганни Шендрікової, Олександра Тиханського та Костянтина Мєдвєдєва, група розробників під час конструктивного обговорення намагалась застосувати різноманітні підходи до подачі матеріалів.
У результаті тренінг має не тільки допомогли отримати нові знання, а й засвоїти еталони поведінки судді, які сприятимуть зміцненню довіри до судової влади, вміти протистояти тиску та викликам часу.
НШСУ відзначила суддю Деснянського районного суду міста Києва Валерію Бабко Почесною грамотою за вклад у розвиток суддівської освіти та з нагоди Дня Юриста