Ґендерний аспект: чому це має значення?
23 січня 2020 року в місті Львові в рамках діяльності регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу проведено інтерактивний семінар на тему: “Гендерна обізнаність у діяльності органів державної влади”.
Метою семінару було ознайомити учасників із ключовими ґендерними концепціями та окреслити їхню роль у секторі цивільної безпеки, висвітлити питання ґендерно-зумовленої дискримінації, а також розглянути національне та міжнародне ґендерне законодавство та ґендерний підхід у різних сферах державної діяльності.
Із вітальним словом до учасників заходу звернулася очільниця регіонального представництва КМЄС з питань прав людини та гендеру Ханне Вальєр.
Організатори заходу зосередили увагу присутніх на тому, що ґендер не є абстрактною категорією, гендер – це, без перебільшення, частина нашого повсякденного життя та досвіду. Тому так важливо створити належне та сприятливе ґендерне середовище, надавати якісні послуги в цій сфері.
Семінар проведено за участі адвокатки, очільниці Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” Христини Кіт, юристки, викладачки Львівського навчального центру підготовки поліцейських, членкині Української асоціації представниць праваовохоронних органів Оксани Санагурсткої та радниці, тренерки КМЄС з питань прав людини та гендеру Санне Тілеманс.
Від Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України у заході взяли участь директорка Оксана Польна та головний спеціаліст Тарас Лопушинський.