Національна школа суддів України

Підготовка персоналу Національної школи суддів України

13–14 червня 2017 року в місті Києві Національна школа суддів України у співпраці з українсько-канадським проектом “Освіта суддів – для економічного розвитку” проводить для співробітників установи та її регіональних відділень тренінг на тему: “Організаційне забезпечення підготовки та проведення тренінгів”.

Цей тренінг має на меті надати співробітникам установи, відповідальним за організацію і проведення тренінгів, семінарів, круглих столів, конференцій, засідань робочих груп додаткових знань і навичок, необхідних для ефективної організації таких заходів.

Відкриваючи тренінг, проректор Національної школи суддів України  Анатолій Костенко та менеджер українсько-канадсько проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку”  Ігор Осика відмітили важливість подібних навчань для формування професійної команди фахівців, яка забезпечить підготовку висококваліфікованих кадрів для судової системи України.

Тренінг проведуть менеджер Ігор Осика, координатор Олександра Баранюк та експерт із використання систем експрес-опитування (клікерів) канадсько-українського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку” Євген Ільніцький, а також співробітники Національної школи суддів України –  начальник відділу міжнародного співробітництва Тетяна Пустовойтова та  начальник відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів загальної юрисдикції та бібліотечно-видавничої діяльності Оксана Шамрай. Викладачам допомагатимуть фасилітатори –  головний науковий співробітник відділу науково-методичного забезпечення діяльності судів загальної юрисдикції та бібліотечно-видавничої діяльності   Олександр  Кравчук, директор Львівського регіонального відділення Оксана Польна та заступник директора Харківського регіонального відділення Яна Шевцова.

Під час тренінгу учасники мають можливість розвинути свої навички з організаційного забезпечення підготовки і проведення навчальних заходів,
а саме: навчитись планувати роботу заходу, співпрацювати з командою викладачів щодо визначення потрібного приміщення та обладнання для проведення заходу,  формувати роздатковий матеріал тощо.

Також учасники тренінгу опанують техніку експрес-опитування з використанням клікерів у навчальному процесі (від стадії інсталяції певної програми до їх практичного використання).

Цікавим буде  ознайомлення з досвідом колег із Національного суддівського інституту щодо організації проведення заходів та логістичного забезпечення навчальних курсів для суддів.

Для співробітників Національної школи суддів України є важливим обмін досвідом не тільки з працівниками українсько-канадського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку”, а й із регіональних відділень.


фотогалерея