Національна школа суддів України

Розпочалася підготовка курсу для майбутніх суддів Верховного Суду

28 листопада 2018 року в Національній школі суддів України відбулася координаційна зустріч з представниками проектів міжнародної технічної допомоги, у ході якої було обговорено можливості співпраці з проектами,  координації спільних зусиль у реалізації орієнтаційного курсу для переможців конкурсу на зайняття посади судді Верховного Суду.

Проректор Володимир Мазурок представив концептуальне бачення підготовки майбутніх суддів Верховного Суду та компоненти програми орієнтаційного курсу для них.У ході проведення такого курсу переможці добору до призначення на посаду судді Верховного Суду мають зрозуміти роль судді найвищої судової установи держави, закладену судовою реформою, яка є суттєво новою, а також познайомитися з кращим світовим досвідом функціонування інституту касації.

 У ході зустрічі відбувся обмін думками щодо тематики та форм організації підготовки. На ній було досягнуто домовленості з представниками проектів міжнародної технічної допомоги щодо сприяння в залученні провідних міжнародних експертів до проведення такого курсу, спільної роботи над логістичним та організаційним забезпеченням такої підготовки/

У підсумку  зустрічі всі її учасники висловили готовність до скоординованої взаємодії у вирішенні актуальних питань, що стоять перед суддівською освітою та правосуддям України. 

Національну школу суддів України представляли начальники відділів Тетяна Пустовойтова та Тетяна Фулей. Українсько– канадський проект підтримки судової реформи представляли – Любомир Маркевич, Ігор Осика; Координатора проектів ОБСЄ в Україні – Наталія Ступницька; проект Ради Європи “Підтримка виконання Україною рішень ЄСПЛ” – Інна Ліньова; програму USAID реформування сектору юстиції “Нове правосуддя” – Ірина Зарецька; проект Європейського Союзу “ПРАВО–Justice” – Анна Адамська–Галант, Оксана Матіяш; проект Twinning “Посилення інституційної спроможності Верховного Суду у сфері захисту прав людини на національному рівні” – Яутріте Бріеде.