Національна школа суддів України

Судове врегулювання виборчих спорів


9–10 липня 2019 року в місті Одесі проходить семінар–практикум на тему: “Парламентські вибори в Україні 2019: судове врегулювання  виборчих спорів”  для суддів адміністративних судів з Одеси, Миколаєва, Херсона, Кропивницького, організований спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES).
   Семінар відкрили директор Одеського регіонального відділення Валерій Левенець і Денис Ковриженко, старший радник з юридичних питань IFES Україна, які наголосили на актуальності теми семінару та представили тренерів:  суддів 
Любов Гончар, Світлану Головчук, Діану Гнап, Вадима Скрипченка та асистента кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава  Мудрого   Богдана Мохончука.   
    Упродовж двох днів учасники та учасниці опрацювали питання принципів виборчого права, суб’єктивних виборчих прав, адміністрування виборів,  порядку ведення передвиборної агітації, голосування та встановлення результатів виборів.
   Кожний блок теоретичного матеріалу було закріплено виконанням практичного завдання у групах.
   На початку й наприкінці семінару проводилося опитування за допомогою електронної системи клікерів.
  На завершення  семінару-практикуму судді отримали сертифікати Національної школи суддів України.

9–10 липня 2019 року в місті Одесі проходив семінар–практикум на тему: “Парламентські вибори в Україні 2019: судове врегулювання виборчих спорів” для суддів адміністративних судів з Одеси, Миколаєва, Херсона, Кропивницького, організований спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES).

Семінар відкрили директор Одеського регіонального відділення Валерій Левенець і Денис Ковриженко, старший радник з юридичних питань IFES Україна, які наголосили на актуальності теми семінару та представили тренерів: суддів

Любов Гончар, Світлану Головчук, Діану Гнап, Вадима Скрипченка та асистента кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Богдана Мохончука.

Упродовж двох днів учасники та учасниці опрацювали питання принципів виборчого права, суб’єктивних виборчих прав, адміністрування виборів, порядку ведення передвиборної агітації, голосування та встановлення результатів виборів.

Кожний блок теоретичного матеріалу було закріплено виконанням практичного завдання у групах.

На початку й наприкінці семінару проводилося опитування за допомогою електронної системи клікерів.

На завершення семінару-практикуму судді отримали сертифікати Національної школи суддів України.