Національна школа суддів України

НАЦІОНАЛЬНА ШКОЛА СУДДІВ ГОТОВА ДО ПІДГОТОВКИ НОВООБРАНИХ ВЕРХОВНИХ СУДДІВ // Інформаційно-правовий портал «Українське право»

НАЦІОНАЛЬНА ШКОЛА СУДДІВ ГОТОВА ДО ПІДГОТОВКИ НОВООБРАНИХ ВЕРХОВНИХ СУДДІВ

Національна школа суддів готова до підготовки новообраних верховних суддів

Ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук наголосив на інституційній готовності установи до практичної реалізації спеціальної комплексної програми підготовки новообраних суддів Верховного Суду. Про це він повідомив під час робочої зустрічі з представниками проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні".

Ввідний, або ж орієнтаційний, курс має на меті допомогти тим, хто розпочне роботу у ВС, належно виконувати повноваження суддів касаційної інстанції та зрозуміти суттєво нову роль судді найвищої установи правосуддя та касаційної інстанції в цілому, закладену судовою реформою, відзначив ректор.

На новообраних суддів Верховного Суду чекає насичена, різноманітна за формою та суттю, багато в чому унікальна навчальна програма,  за участю міжнародних експертів високого рівня та репутації. Керівник проекту ЄС "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" Довидас Віткаускас проінформував про можливості експертної та технічної допомоги проекту в організації такої підготовки. 

У ході зустрічі було обговорено підходи до навчання, орієнтовні терміни підготовки.

http://ukrainepravo.com/news/ukraine/rashchksraoera-ynsoa-ftseekv-gskhsva-es-tkegskhsvny-rsvssbuarysh-vyeushsvrysh-ftseekv/