Національна школа суддів України

Суддям пропонують он-лайн курс щодо врегулювання конфлікту інтересів //МІА Вектор Ньюз

Суддям пропонують он-лайн курс щодо врегулювання конфлікту інтересів

  •  29.11.2017, 17:32,
Що таке конфлікт інтересів та як його врегулювати? Які правові механізми запобігають конфлікту інтересів або забезпечують його врегулювання в разі виникнення?
На ці та інші питання судді та працівники апаратів судів матимуть змогу отримати відповіді під час он-лайн курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!». Таку ініціативу реалізують Національна школа суддів України та Національне агентство з питань запобігання корупції у співпраці з українським громадським проектом масових відкритих онлайн–курсів «Прометеус».
Організатори переконують, що завдяки он-лайн курсу слухачі зможуть опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.
Як повідомили в НШСУ, он-лайн курс розпочнеться 9 грудня 2017 року. Для того, щоб пройти цей курс, знадобиться лише доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.
Цей курс став можливим завдяки підтримці Програми розвитку ООН в Україні у рамках проекту «Прозорість та доброчесність публічного сектору», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.
https://www.vectornews.net/news/politics/45153-suddyam-proponuyut-on-layn-kurs-schodo-vregulyuvannya-konflktu-nteresv.html