Національна школа суддів України

Розвиток співпраці Національної школи суддів України з Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні

11 липня 2019 року Микола Оніщук, ректор Національної школи суддів України, і Посол Генрік Вілладсен, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, зустрілися з учасниками тренінгу «Гендерна рівність крізь призму заборони дискримінації у світлі практики Європейського суду з прав людини», який проводиться Національною школою суддів України у співпраці з Офісом Координатора ОБСЄ в Україні.

Звернувшись до суддів-учасників, які є тренерами і тренерками та координаторами і координаторками з гендерних питань, що представляють всі регіони України, Посол Генрік Вілладсен і Микола Оніщук відмітили важливість тематики тренінгу та створення групи суддів, які отримають фахову підготовку із питань гендерної рівності, вмітимуть розпізнавати гендерні аспекти при вирішенні конкретної ситуації і будуть заохочувати гендерно чутливу поведінку у професійному середовищі через навчання і консультативну допомогу суддям.

Шановні керівники стали учасниками виконання суддями практичного завдання та побачили нові методики, які заохочують слухачів до активної роботи під час тренінгу.

В цей же день відбулася двостороння зустріч Миколи Оніщука та Посла Генріка Вілладсена, який нещодавно розпочав свою роботу в Україні, для обговорення результатів багаторічної плідної співпраці Національної школи суддів України та Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Сторони відмітили взаємну зацікавленість у подальшому співробітництві і обговорили поточні та перспективні напрямки взаємодії.