Національна школа суддів України

Вручення сертифікатів суддям ВАКС за успішне проходження підготовки

1 березня 2021 року ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук та проректорка Наталія Шукліна зустрілися з головою Вищого антикорупційного суду Оленою Танасевич.

У ході візиту Микола Оніщук вручив голові Вищого антикорупційного суду Олені Танасевич та суддям цього суду Сертифікати Національної школи суддів України про проходження ними підготовки з підвищення кваліфікації за спеціально розробленою програмою для суддів Вищого антикорупційного суду. Навчання було організоване 22–26 лютого 2021 року Національною школою суддів України у співпраці з десятьма програмами та проєктами міжнародної технічної допомоги, які надали підтримку НШСУ у залученні провідних міжнародних експертів та суддів спеціалізованих судів країн Європейського Союзу, які розглядають провадження щодо корупційних злочинів.

Зі свого боку голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич відмітила високий рівень проведеної підготовки, зазначивши, що при формуванні навчальної програми були враховані усі побажання суддів Вищого антикорупційного суду та розроблені відповідні тематичні курси з актуальних питань саме для суддів цього спеціалізованого суду. Також пані голова вручила ректору Миколі Оніщуку та проректорці Наталії Шукліній Подяки за значний особистий внесок у розвиток суддівської освіти, сприяння запобіганню й протидії корупції, високий професіоналізм під час організації й проведення підготовки суддів Вищого антикорупційного суду у Національній школі суддів України.