Національна школа суддів України

Заходи для забезпечення безпеки

26 листопада 2021 року Національна школа суддів України провела онлайн–тренінг для співробітників Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області “Забезпечення особистої безпеки суддів і членів їхніх сімей, працівників апаратів судів. Громадська безпека”.

Роботу тренінгу розпочали Діана Сніцаренко, в. о. начальника відділу спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді та Володимир Євграфов, начальник управління з професійної підготовки та підвищення кваліфікації центрального органу управління Служби судової охорони, які зазначили, що цей тренінг розроблявся та проводиться з метою удосконалення професійних якостей судових охоронців для дотримання й забезпечення безпечної діяльності судових установ.

До тренерської команди ввійшли судді Ігор Чорний, Тетяна Дудар, Олена Панченко, начальник управління з професійної підготовки та підвищення кваліфікації центрального органу управління Служби судової охорони Володимир Євграфов та заступник начальника управління фізичного захисту, організації безпеки суддів та підтримки центрального органу управління Служби судової охорони Дмитро Мацишин.

Учасники тренінгу ознайомились з теоретично–практичними напрацюваннями щодо особливостей забезпечення особистої безпеки суддів і членів їхніх сімей, працівників апаратів судів і громадської безпеки. Вони мали змогу вдосконалити свої вміння та навички щодо:

–  основних понять забезпечення безпеки суддів і членів їхніх сімей, працівників апаратів судів;

–  необхідних заходів для забезпечення безпеки;

–  відповідальності співробітників Служби судової охорони;

–  управління безпековими ризиками;

–  безпеки суддів і працівників апаратів судів у надзвичайних (критичних) ситуаціях;

–  здійснення заходів громадської безпеки під час розгляду справ судом.

Під час тренінгу використовувалися інтерактивні методи, зокрема, презентації лекцій, демонстрація відеороликів, модеровані обговорення дискусійних питань, експрес–опитування.