Національна школа суддів України

Зустріч ректора із суддями Харківщини

9 липня 2019 року в місті Харкові ректор Національної школи суддів України Микола Оніщук зустрівся з головами та суддями місцевих та апеляційних судів.

У ході зустрічі обговорювалися питання щодо інновацій у суддівській освіті, поточні питання діяльності Національної школи суддів України у сфері підвищення кваліфікації суддів, питання реформи юридичної освіти тощо.

Ректор Микола Оніщук привітав директорку Харківського регіонального відділення Валентину Коржик з визначним ювілеєм та зауважив, що під її керівництвом діяльність цього структурного підрозділу Національної школи суддів України організована на високому рівні. Регіональне відділення демонструє динамічні показники, колектив спрямований на здійснення ефективної підготовки суддівських кадрів.

Валентина Костянтинівна подякувала за вискоку оцінку її роботи, відзначивши, що це заслуга всього колективу Національної школи суддів України, адже співпраця та взаємодопомога в колективі дозволяє професійно зростати, ефективно працювати на благо суспільства та досягати успіхів у сфері суддівської освіти.

Ректор Микола Оніщук відвідав Харківський окружний адміністративний суд, Господарський суд Харківської області та Східний апеляційний господарський суд.

Микола Оніщук поспілкувався із суддями та керівниками цих судів, ознайомився з експозиціями музею в місцевому господарському суді.