Національна школа суддів України

Методологічний тренінг для суддів-викладачів

26-27 лютого  2018 року в місті Харкові Національною школою суддів України проводиться методологічний тренінг для викладачів (тренерів) “Методика підготовки та проведення тренінгів у Національній школі суддів України”.

Вітальними словами тренінг відкрили директор Харківського регіонального відділення Валентина Коржик та начальник відділу підготовки викладачів (тренерів)-радник Національної школи суддів України України Ольга Шаповалова

Валентина Коржик зауважила, що такий захід відбувається в місті Харкові втретє, але не втрачає своєї актуальності та є вагомим внеском у процес вдосконалення викладацької майстерності викладачів (тренерів) Національної школи суддів України.

Ольга Шаповалова, яка є директором розробленого курсу для викладачів, підкреслила важливість проведення таких тренінгів з огляду на необхідність підготовки висококваліфікованих викладачів (тренерів), які в подальшому залучатимуться до проведення спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді та підготовки суддів.

Проводять тренінг викладач відділу підготовки викладачів (тренерів) Олександр Коротких, викладач-координатор цього відділу Тамара Закревська, суддя Черкаського окружного адміністративного суду Лариса Трофімова, провідний науковий співробітник відділу науково-методичного супроводження психологічної підготовки суддів Андрій Маслюк,  суддя Апеляційного суду Запорізької області у відставці Ольга Булейко.

Під час занять учасники тренінгу оволодіють механізмами визначення навчальних цілей, знайдуть для себе найбільш цікаві та прийнятні інтерактивні методи (форми) навчання дорослої аудиторії  та набудуть навички їх застосовувати під час проведення тренінгів для суддів і кандидатів на посаду судді.

Окрім цього, слухачі опанують різноманітні техніки роботи з аудиторією, на практичних прикладах ознайомляться з найбільш поширеними типовими помилками, які можуть виникати в роботі викладача, та шляхами їх запобігання.