Національна школа суддів України

Комунікативна діяльність суду: основні засади, стратегія, принципи

1–2 листопада  2017 року в  місті Харкові місцеве  регіональне відділення Національної школи суддів України проводить підготовку спеціалістів із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прес-секретарів) місцевих та апеляційних судів.

Вітальними словами захід відкрила директор регіонального відділення Валентина Коржик, яка підкреслила, що  метою підготовки є усвідомлення прес-секретарями важливості налагодження ланки роботи щодо взаємодії зі ЗМІ для  забезпечення максимально прозорого доступу суспільства до інформації про діяльність судів.

Для проведення підготовки запрошено головного спеціаліста прес-служби органів суддівського самоврядування Ольгу Какауліну та суддю Харківського окружного адміністративного суду, члена Ради суддів України Людмилу Волкову. 

Прес-секретарі опрацюють стратегію планування роботи прес-служби суду, ознайомляться з різноманітними методами аргументації під час спілкування з представниками засобів масової інформації, у ході виконання практичних вправ опанують навички інтерв’ю і проведення брифінгу та навчаться техніці встановлення контакту у спілкуванні із журналістами.

Викладачі ознайомлять слухачів з інструментами комунікації, розробки повідомлень, прес-релізів та прес-анонсів.

Участь у підготовці передбачає активну роботу слухачів із вирішення ситуативних завдань, презентацію роботи в малих групах, відеозйомку інтерв’ю на камеру тощо.