Національна школа суддів України

Особливості злагодження командної діяльності в системі правосуддя

6 квітня 2021 року Національна школа суддів України провела онлайн–тренінг для співробітників Територіального управління Служби судової охорони в Сумській області: “Побудова ефективної команди”.

Розпочали тренінг проректор Володимир Мазурок та заступник начальника управління фізичного захисту, організації безпеки суддів та підтримки центрального органу управління Служби судової охорони Дмитро Мацишин.

Володимир Мазурок у вступній презентації наголосив на тому, що розроблення та впровадження тренінгу про командну діяльність в системі правосуддя є частиною реалізації комплексної програми підготовки співробітників Служби, передбаченої Стратегією розвитку суддівської освіти України на 2021–2025 роки, яку впроваджує Національна школа суддів України.

У першому кварталі 2021 року підготовку в Національній школі суддів України пройшло 670 співробітників і співробітниць Служби.

Тренерська команда, до якої ввійшли судді Дмитро Кратко, Максим Ходаківський, співробітники Служби судової охорони Володимир Євграфов, Дмитро Мацишин, заступниця голови Громадської організації “Всеукраїнська асоціація судових прес-секретарів” Оксана Лисенко та працівники Національної школи суддів України Андрій Маслюк, Діана Сніцаренко, Тамара Закревська успішно презентували матеріали тренінгу, проводили практичні вправи та відповіли на питання учасниць і учасників тренінгу.

На тренінгу співробітники Служби судової охорони вдосконалили свої вміння належним чином організовувати та забезпечувати несення служби у приміщеннях судів та інших установ системи правосуддя; налагоджувати комунікативні зв’язки між членами команди співробітників Служби судової охорони та працівниками судів під час кризових ситуацій, оволоділи новими теоретично–практичними особливостями злагодження команди, зокрема, у системі правосуддя та психологічними особливостями комунікації в команді.